Northfield'da Son Konser PDF

Tunisiamobilitycongress.com Northfield'da Son Konser Image
AÇIKLAMA

Bir Northfield'da Son Konser kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Northfield'da Son Konser kitabını web sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Mitra Tabandeh tarafından yazılmıştır.

Ustaca kaleme alınmış sıcacık bir roman!Ava’nın Mango Rüyası ile turuncu bir evde başlayan hayatı, Gümüş Trio’nun bir üyesi olduktan sonra müziğin onu sarıp sarmalayan büyüsü ile tamamen değişir.Yaşadığı ülke büyük bir hızla savaşa sürüklenirken Ava müziğin güvenli sularına ve ailesi olarak seçtiği dostlarına sığınır.Mitra Tabandeh’den savaşın hayatımızdan çekip aldıkları ve mücadele etmenin anlamı üzerine, kendine ait bir dili ve melodisi olan, ustaca kaleme alınmış sıcacık bir roman...Savaş bütün anılarımızı adım adım yok ederken müzikle, edebiyatla ve dostlukla hayatın ritmini korumak mümkün mü? (Tanıtım Bülteninden)   

Okuma listeme ekle. Mitra Tabandeh'in "Northfield'da Son Konser" adlı romanı Tortuga Yayınları tarafından yayımlandı. Tanıtım bülteninden. Tortuga Yayınları roman serisine yepyeni bir kitap ekledi.

BILGI

YAZAR: Mitra Tabandeh

DOSYA ADI: Northfield'da Son Konser.pdf

ISBN: 9789752436015

YAYIN TARIHI: 2017

DOSYA BOYUTU: 9,68 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Northfield'da Son Konser - BKM Kitap

Mitra Tabandeh. Ustaca kaleme alınmış sıcacık bir roman! Ava'nın Mango Rüyası ile turuncu bir evde başlayan hayatı, Gümüş Trio'nun bir üyesi olduktan sonra müziğin onu sarıp sarmalayan büyüsü ile...

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Northfield'da Son Konser - Mitra Tabandeh

Northfield'da Son Konser En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Northfield'da Son Konser. 18.00 TL. Ürün kodu: 455870.

İLGILI KITAPLAR