Çocuk ve Gençlik Edebiyatında Aytül Akal Sempozyumu PDF

Tunisiamobilitycongress.com Çocuk ve Gençlik Edebiyatında Aytül Akal Sempozyumu Image
AÇIKLAMA

Bir Çocuk ve Gençlik Edebiyatında Aytül Akal Sempozyumu kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Çocuk ve Gençlik Edebiyatında Aytül Akal Sempozyumu kitabını web sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Ali Gültekin tarafından yazılmıştır.

Aytül Akal edebiyatına bakış...Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü'nün 9-11 Mayıs 2012 tarihlerinde beşinci kez düzenlediği "Ulusal Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Yaşayan Yazarlar Sempozyum Dizisi"nin, "Çocuk ve Gençlik Edebiyatında Aytül Akal" başlıklı sempozyumunda sunulan tüm bildiriler edebiyatseverlerin beğenisine sunuluyor.Aralarında yazar, yayıncı, çevirmen, akademisyen, öğretmen, öğrenci, psikolog gibi farklı disiplinlerden gelen alanında uzman yüzü aşkın konuşmacının üç gün boyunca paylaştığı bildiriler tek bir kitapta toplanıyor.Prof. Dr. Ali Gültekin, Doç. Dr. Medine Sivri, Öğr. Gör. Zeynep Çiftçi ve Arş. Gör. Betül Havva Yılmaz'ın yayına hazırladıkları Çocuk ve Gençlik Edebiyatında Aytül Akal Sempozyumu kitabı uzun ve titiz bir çalışmanın ürünü. Aytül Akal edebiyatına kapsamlı bir bakış niteliği taşıyan sempozyum kitabında; yazarın resimli kitaplarından öykülerine, şiir çalışmalarından, romanlarına uzanan tüm yapıtları geniş bir yelpazede mercek altına alınıyor. Sempozyum kitabında toplanan bildiri metinlerinin çeşitliliği, renkli bir Aytül Akal panoraması çiziyor: "Aytül Akal'ın Yazın Yelpazesinde İşbirliği", "Anton Çehov ve Aytül Akal'ın Eserlerinde Çocuk", "Aytül Akal Masallarının Modern Masallardan Farkı", "Aytül Akal'ın Eserlerine Psikoloji Penceresinden Bakış" bunlardan bazıları.1991 yılından bu yana çocuklar ve gençler için yazmaya devam eden yazar adına ulusal çapta düzenlenen bu sempozyum sayesinde, Aytül Akal edebiyatının yapıtaşları akademik bir ortamda değerlendirilerek edebiyatımıza armağan ediliyor.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 592Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Uçanbalık Yayıncılık 

46.62 TL. Dr. Medine Sivri, Ögr. Gör. Zeynep Çiftçi ve Ars. Gör. Betül Havva Yilmaz'in yayina hazirladiklari Çocuk ve Gençlik Edebiyatinda Aytül Akal Sempozyumu kitabi uzun ve titiz bir...

BILGI

YAZAR: Ali Gültekin

DOSYA ADI: Çocuk ve Gençlik Edebiyatında Aytül Akal Sempozyumu.pdf

ISBN: 9789755872018

YAYIN TARIHI: 2013

DOSYA BOYUTU: 6,66 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

V. Ulusal Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Yaşayan Yazarlar Sempozyum...

48 TL. 2019 - Çocuk ve Gençlik Edebiyatında Aytül Akal Sempozyumu - - 9789755872018 ürününü ister kapıda ödeme, ister kredi kartına taksit isterseniz havaleye özel indirimli olarak alabilirsiniz.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Çocuk ve Gençlik Edebiyatında Aytül Akal Sempozyumu

Kategoriler. Edebiyat / Eleştiri, İnceleme, Kuram. Ürün Sepetinize Eklendi! Çocuk ve Gençlik Edebiyatında Aytül Akal Sempozyumu. 39,20 TL.

İLGILI KITAPLAR